21. 11. 2022 Od familysnac Off

DENNĚ DO SEBE I NAŠICH DĚTÍ CPEME BÍLÉ JEDY

Poškozujete svou kondici i zdraví rodiny nezdravým jídlem? Žvýkáte s každým soustem některý z bílých jedů a vyčítáte si to s každým polknutím? Se základní znalostí škodlivin můžeme mlsat chutně a zdravě, bez prohřešků. Trápit se hladověním a omezováním určitě nemusíme, jen vědět co vybrat.

Rozhodně není nutné se vzdávat mlsání a pochutnání. Vždyť je to jedna z radostí našeho života.

Musíme jen vybírat s trochou selského rozumu. Navíc ta zodpovědnost – naše děti chtějí ochutnávat s námi. Ruku na srdce – všichni už víme, co není dobře: přesolené, tučné, smažené, překořeněné, s nadbytkem cukru. Možná ještě všichni nevíme o bílých jedech, ale stejně je známe. Jenže ta chuť!  Ne paprika vážně nechutná jako paprikové brambůrky…

Někteří lidé jsou šťastní, když chroupají jen zeleninu s ořechy a mohou přitom poučovat. Většina nás vidí pochutnání i v jiných jídlech. Své přirozené preference bezelstně předvádějí děti, vyžadují sladkosti, barvičky. S obecně „zdravými“ potravinami a bez mlsání u nich dlouho nevystačíme. Je třeba na to jít s chytřejšími jídly. Jídly z pečlivě vybraných přírodních surovin, s přehledným a jasným složením, připravenými moderními metodami bez smažení. Příkladem mohou být všestranně použitelné extrudované křupky FAMILY SNACK.  Chutné podle nejlepších tradic, dodávají veškeré živiny a neškodí – žádné jedy, žádná chemie.

Váš výživový poradce nebo dodavatel krabiček „řeší“ vaše snídaně a svačiny stále dokola kusem okyselené studené zeleniny? Pak vám chybí pečivo a z papriky s okurkou naskakují pupínky. Nepokračujte v kvalitativní podvýživě, ztrácíte svaly, zavčas utečte. Dodávejte tělu ve správném množství i vlákninu, dlouhé cukry a bílkoviny, jak je obsahují lehce dávkovatelné drobné kousky správně vybraných křupek. S FAMILY SNACK přesně víte, co jíte.

Pro výživu sportovců a bodybuilding byla původně určena hrášková křupka FAMILY SNACK, ale protože je i bez přidané soli chutná jako brambůrky, stala se také televizní křupkou a pochoutkou k vínu. Tradiční kombinace hrášek plus brambor je v našich krajích prostě neodolatelná.

inimálním obsahem cukru, zato s hořkou čokoládou či pravými jahodami. Všude najdete jemnou pravou chuť toho, co očekáváte, ale bez smažení, chemie a škodlivých či příliš kalorických surovin.

FAMILY SNACK je příkladem poctivé přirozené potraviny. Rychlý pocit nasycení, vhodné i pro celiaky i diabetiky. Komplexní cukry se uvolňují pozvolna, nezatěžují slinivku, dodávají energii postupně.

Tak se dnes moderně a zdravě mlsá.